Logo - Ústecký kraj Logo - Program rozvoje venkova Logo - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Bílá stopa 2020/2021

3.srpna 2021  |   Projekty MAS  |   Mgr. Libor Kudrna, DiS.  |   1768x  |  

Podpora údržby běžkařských tras v Ústeckém kraji probíhala i v sezoně 2020/2021 díky příspěvkům velkých měst, malých obcí i jednotlivců. Děkujeme všem!

Naše organizace MAS Cínovecko, o. p. s. zajišťuje údržbu běžkařských stop.

Dozvíte se zde i informace o dalších akcích nejen na trase.

Krušnohorskou magistrálu udržujeme v rámci našeho projektu „Bílá stopa“ v úseku: Nové Město v Krušných horách – Moldava - Moldava – Cínovec - Komáří vížka (cca 20 km). Pomocí projektu se nám daří maximálně využívat zimní sezonu k rekreaci našich obyvatel i návštěvníků regionu. Snažíme se o větší komfort a bezpečnost milovníků zimního sportu a podporovat jejich zájem, aby zimní běžecký sport neupadal. Délka udržované trati je cca 19 km a je nejdelší souvisle udržovanou trasou ve středním Krušnohoří a tvoří významnou část Krušnohorské magistrály.

Akci podporuje města a obce regionu a celá řada drobných přispěvatelů. Připojte se k podpoře naší „Bílé stopy“ třeba i malým příspěvkem na příští sezonu 2021-2020. Kontaktní pracovník: Ing. Ladislava Hamrová (hamrova@mascinovecko.cz).

Zajištění provozu Krušnohorské magistrály v roce 2020 -2021

Za finanční podpory:

 

Statutárního města Teplice      

Města Bíliny   

Města Krupky     

Města Košťany  

Města Dubí         


Obce Novosedlice, Obce Háj u Duchcova, Obce Mikulov, Města Hrob, Obce Moldava, Obce Jeníkov, AGS, a.s., Lokomotivy Teplice, z. s., Firmy INSTAS Mělíšek s.r.o. a mnoha dalších příznivců „Bílé stopy“, kteří poskytli peněžní dar.

 Obce Novosedlice, Obce Háj u Duchcova, Obce Mikulov, Města Hrob, Obce Moldava, Obce Jeníkov,  AGS, a.s., Lokomotivy Teplice, z. s., Firmy INSTAS Mělíšek s.r.o.  a mnoha dalších příznivců „Bílé stopy“, kteří poskytli peněžní dar.

DĚKUJEME!

Lyžaři, jste u nás vítáni!

SKOL!

Soubory ke stažení

Zápis o údržbě běžkařských tratí
(pdf, 180kb)
Stáhnout soubor
Webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.