Logo - Ústecký kraj Logo - Program rozvoje venkova Logo - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
 

Fotomodeling charitativně pomáhá i v naší MAS

8.prosince 2022  |   Mgr. Libor Kudrna, DiS.  |   172x  |   4  |  

Koupě charitativního kalendáře "is it Normal?" pomůže chlapci z Proboštova

Postižení dítěte představuje pro každou rodinu velkou životní ránu. Je smutné, že v mnohých případech nestačí pomoc státních zdravotnických a sociálních institucí. I díky kontaktům ředitelky MAS Cínovecko, paní Ladislavě Hamrové se podpora dostala potřebné rodině z Proboštova. Pětiletetému chlapečkovi byla diagnostikována dětská mozková obrna a má další zdravotní komplikace. Jemu se dostalo pomoci ze zvláštní umělecké aktivity. Možná byla založena nová tradice. Nafocen byl netradiční kalendář. Je to trochu "úlet", takto nekonvenční dílo nekomentujeme my, ale označili jej tak sami jeho tvůrci. Herečku a modelku Báru Mottlovou zachytil v bizarním maskování a scénách umělecký fotograf Petr Kozlík. 

"Třeba se z charitativního focení stane nová tradice. Největším motorem pro mě je vědomí, že to skutečně viditelně pomáhá těm, kteří to potřebují,“ svěřila se herečka. Kalendář byl vyhotoven díky sponzorským darům a dobrovolné práci. A hlavní motivací bylo podpořit malého Jáchymka.

Více informací o účelu dobročinného prodeje a také o strastech postiženého chlapce najdete zde: https://www.kalendarpomaha.cz/2022-jachymek/

Charitativní kalendář můžete objednat přímo v kanceláři MAS Cínovecko na e-mailu: hamrova@mascinovecko.cz, nebo přímo u autorky dobročinného projektu Barbory Mottlové, barbora.mottlova@gmail.com.


WEB PRO LYŽAŘE
Webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.