Logo - Ústecký kraj Logo - Program rozvoje venkova Logo - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

URBIS The Smart Cities Meetup

19.března 2024  |   Mgr. Libor Kudrna, DiS.  |   172x  |  

MMR a Czechinvest zve obce na akci. 

Zpráva Czechinvestu: 

Zveme Vás na jedinečnou mezinárodní akci URBIS The Smart Cities Meetup určenou pro města, obce, mikroregiony a kraje, které plánují či již realizují smart city projekty. Toto třídenní setkání zástupců municipalit, firem a startupů se uskuteční ve dnech 4. - 6. června 2024 na brněnském výstavišti.

 Dnešní doba vyžaduje od obcí, měst i krajů inovativní řešení pro jejich udržitelný rozvoj. Proto je zde pro Vás URBIS, na kterém se dozvíte novinky ze světa chytrých řešení a kde můžete navázat potřebné kontakty s firmami a startupy nabízejícími smart city technologie. Letošní ročník je též unikátní v tom, že jej společně organizují Veletrhy Brno s klíčovými ministerstvy - Ministerstvem průmyslu a obchodu, Ministerstvem pro místní rozvoj, Ministerstvem dopravy a Ministerstvem životního prostředí.

 Tento ročník je zaměřen na tři hlavní témata: Energie a klima, Mobilita budoucnosti, Efektivní veřejná správa. Můžete se těšit na velmi zajímavý program nabitý panelovými diskuzemi, přednáškami odborníků z praxe, networkingem a rozhovory se specialisty na smart cities. Zároveň bude prostor pro sdílení dobré praxe od obcí, měst a krajů, které již projekty chytrých řešení úspěšně realizují.

Zúčastněte se této jedinečné celorepublikové akce.

Jako zástupci municipalit máte vstup zdarma! Navíc Veletrhy Brno pro vás připravily speciální balíček pro vystavovatele smart city řešení za minimální náklady.

 Budeme se s Vámi těšit na viděnou na URBISu.

 S pozdravem

 Petra Hrstková

Ředitelka regionální kanceláře pro Ústecký kraj

 +420 606 054 113

Petra.hrstkova@czechinvest.org

www.czechinvest.org

 

Soubory ke stažení

urbis_predstaveni akce.pdf
(pdf, 1656kb)
Stáhnout soubor
urbis_zvaci dopis mmr.pdf
(pdf, 165kb)
Stáhnout soubor
WEB PRO LYŽAŘE
Webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.