Logo - Ústecký kraj Logo - Program rozvoje venkova Logo - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Webinář „LEADER v Sasku aneb dá se to dělat i jinak?“

23.dubna 2021  |   Mgr. Libor Kudrna, DiS.  |   55x  |  

ve středu 28. 4. 2021 od 10:20 do 12:00 hod.


Vážení kolegové a přátelé,

V rámci projektu TL02000012 „Udržitelný rozvoj na místní úrovni – propojení teorie a praxe“, vás zvu vás na další webinář, kde se dozvíme o zahraničních zkušenostech s programem LEADER. Ukážeme si zde, jak metoda LEADER (nástroj zajišťující přímou účast občanské společnosti a místních obyvatel při rozhodování o rozvojových prioritách na místní úrovni) funguje a jak by mohla fungovat. Přednášející Martin Besta se několik let podílel na realizaci LEADER v Žitavských horách. A je to poněkud jiný LEADER, než známe my. Mnohem větší volnost v tom, jak má být dosaženo cíle. Více participace v rámci území. Jiný přístup k administraci projektů, jiný režim projektů spolupráce.

 

Ve středu 28. 4. 2021 Vám pro sledování přednášky se začátkem v 10:20 nabízíme platformu Zoom:  http://jdem.cz/fgvvw5. Vstoupit do tohoto prostředí můžete dle návodu níže.

Zároveň bude webinář streamován na kanálu Youtube – najdete jej na adrese https://youtu.be/jreDZ-ambOk.  Kdo by měl se Zoomem problém, může se připojit sem; diskuze zde ovšem bude možná pouze prostřednictvím komentářů.

Záznam přednášky i diskuze bude k dispozici po skončení v novém „e-learningovém kurzu“, není tedy nutná přítomnost v reálném čase. Těším se ale, že webinář bude příležitostí se zase alespoň virtuálně potkat.

Jak vstoupit do Zoomu: po prokliknutí, nebo zkopírování výše uvedeného odkazu do vašeho prohlížeče. Pokud nemáte v počítači nainstalován Zoom, zvolte možnost join from your browser.


Přeji všem především pevné zdraví, a také nervy! Těším se na toto setkání za necelý týden; po skončení přednášky případně můžeme diskutovat o problémech, které vás trápí.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Jana Dlouhá, Jiří Dlouhý, Marek Hartych a tým projektu

Webové stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Pokračováním s tím souhlasíte.